درد اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ

درد: اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ کشورهای عربی رییس جمهور آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری برگزیدگان «سیمرغ» معرفی شدند

اختتامیه ۲ بخش هنرهای تجسمی و فیلم نهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» عصر روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت در سالن مهم پردیس تئاتر پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

برگزیدگان «سیمرغ» معرفی شدند

برگزیدگان «سیمرغ» معرفی شدند

عبارات مهم : ایران

اختتامیه ۲ بخش هنرهای تجسمی و فیلم نهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» عصر روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت در سالن مهم پردیس تئاتر پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

به گزارش مهر، آیین اختتامیه بخش هنرهای تجسمی و فیلم جشنواره بین المللی «سیمرغ» ۱۷ اردیبهشت برگزار شد. در این مراسم بعد از قرائت قرآن کریم به وسیله سید مجید حسینی قاری بین المللی و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، رضا رشیدپور مجری این مراسم گفت: خوشحالم چنین جشنواره های هدفمندی در کشور پا گرفته و با انرژی دانشجویان ثبت می شوند.

‎سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با حضور در اختتامیه بخش های تجسمی و فیلم نهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» خطاب به دانشجویان بیان کرد: خوشحالم شما اینجا حضور دارید و هنگامی که هستید احساس می کنم دانشگاه زنده است و زنده بودن دانشگاه یعنی کشور پویا است.

کسانی که امروز به دنبال آگاه کردن جوانان هستند دوستان واقعی جوانان و آینده کشور عزیزمان ایران هستندوی ادامه داد: کسانی که امروز به دنبال آگاه کردن جوانان هستند دوستان واقعی جوانان و آینده کشور عزیزمان ایران هستند. از همه کسانی که در دانشگاه ها جهت پر نشاط بودن دانشجویان تلاش می کنند و از همه افراد در معاونت فرهنگی و دانشجویی و دانشگاه هایی که در جشنواره حضور داشتند، تقدیر می کنم.

‎قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: متاسفم جهت سه دانشگاه مستقر در پایتخت کشور عزیزمان ایران که اسمی از آنها دست کم زمانی که در سالن بودم، نشنیدم. می دانم که تبریز معاونت دانشجویی پر تلاشی دارد. جزو گروه های نخستین در برگزیده ها بود و انتظار است در همه دانشگاه ها چنین اتفاقی بیفتد. این که از دانشگاه های شهرهایی غیر از پایتخت کشور عزیزمان ایران در جشنواره شرکت می کنند، بسیار جالب هست. ان شاءالله در سال های آینده معاونت دانشجوبی و فرهنگی تلاش کند که تهرانی ها نیز روی سن بیایند.

‎وی افزود: خوشحالم شما اینجا حضور دارید و هنگامی که هستید احساس می کنم دانشگاه زنده است و زنده بودن دانشگاه یعنی کشور پویا و زنده هست. کسانی هستند که عزت و سربلندی کشور عزیزمان ایران را نمی خواهند. از همه دانشجویان و دانشگاهیان تقدیر می کنم.

‎وزیر بهداشت در آخر یادآور شد: امیدوارم سال آینده کارنامه درخشان تری را به نمایش بگذارید. در این که افراد چند بعدی در پزشکی موفق ترند هیچ تردیدی نیست لیکن یکی از جلوه های مهم در زندگی، هنر است و شما بسیار هنرمندید که به این بعد توجه دارید.

اسامی برگزیدگان در بخش های متفاوت به شرح زیر است:

بخش آزاد رشته نستعلیق
رتبه اول: رویا احمدی جهت اثر «مهر و وفا»
رتبه دوم: محمدرضا فرهادی جهت اثر «مرغ شکسته بال»
رتبه سوم: فاطمه طاهری جهت اثر «امید»

بخش آزاد رشته شکسته نستعلیق
رتبه اول: فرهاد آقایی جهت اثر «در شکر بر عافیت»
رتبه دوم: یعقوب نادری جهت اثر «سیاه مشق»
رتبه سوم: علیرضا پیشگو جهت اثر«بوعلی سینا»

بخش آزاد رشته خوشنویسی معلی
رتبه اول: نسیم داوودی جهت اثر «سبوح قدوس»
رتبه دوم: رضا فرزانه جهت اثر «فبای الاء ربکما تکذبان»
رتبه سوم: افسانه طهماسبی جهت اثر «لطف خدا زیاد از جرم ماست»

بخش آزاد رشته نسخ
رتبه اول: انسیه نصیری جهت اثر «خصایص اهل بیت (ع)»
رتبه دوم: غزاله گیوی جهت اثر «دعای خاصه امام رضا (ع)»
رتبه سوم: یوسف مولایی جهت اثر «المومن»

بخش آزاد رشته ثلث
رتبه اول: سید محمد کاظمی جهت اثر «حدیث امیرالمومنین»
رتبه دوم: محمدرضا فرهادی جهت اثر «صلوات خاصه امام رضا»
رتبه سوم: یوسف مولایی جهت اثر «نزل»

بخش آزاد رشته تحریری
رتبه اول: علی سنگ نور جهت اثر «خط ۳»
رتبه دوم: دیاکو فتحی جهت اثر «خط تحریری شکسته»
رتبه سوم: رویا احمدی جهت اثر «کیمیای سعادت»

بخش آزاد رشته نقاشی خط
رتبه اول: وحید خلجی جهت اثر «هنر دست»
رتبه دوم: نرجس الهی نیا جهت اثر «عشق»
رتبه سوم: زهرا یوسفی جهت اثر «فاطمه»

بخش آزاد رشته مصنوعات چوبی
رتبه اول: جواد رحمتی جهت اثر «عمق نگاه»
رتبه دوم: فیروزه زارعی جهت اثر «گلدان مشبک»
رتبه سوم (به طور مشترک): ریحانه گلباف «انسان از جنس عشق» و لطیف محمدی جهت اثر «آیه»

بخش آزاد رشته مصنوعات فلزی
رتبه اول: شمس الدین یوسفی جهت اثر «سیمرغ»
رتبه دوم: نفیسه قرآنی جهت اثر «ملیله فلزی»
رتبه سوم: پرنیان ذوالفقاری جهت اثر «مینای چنگ»

بخش آزاد رشته شیشه، سفال و سرامیک
رتبه اول: فاطمه محمد علی پور جهت اثر «آیه»
رتبه دوم: ندا رجبی جهت اثر «تشخیص زودتر»
رتبه سوم: سمیرا رومینا جهت اثر «کتاب سرامیکی»

بخش آزاد رشته فرش و گلیم
رتبه اول: سوسن پسندیده جهت اثر «باغ میوه»
رتبه دوم: صدیقه مرادی جهت اثر «قالی ناظم یک سرکشکولی»
رتبه سوم (مشترک): سمیه یزدان پرست جهت اثر«فرش دستباف» و بهناز غیبی جهت اثر «قالی»

بخش آزاد رشته نقاشی
رتبه اول: سمیه سهیلی جهت اثر «تولد»
رتبه دوم: مانیکا نگهداری پور جهت اثر «باغ بهشت»
رتبه سوم: مهسا نیک نفس جهت اثر «مادربزرگ و چای ذغالی»

بخش آزاد رشته طراحی
رتبه اول: سمیه سهیلی جهت اثر «تولد»
رتبه دوم: مانیکا نگهداری پور جهت اثر «باغ بهشت»
رتبه سوم: مهسا نیک نفس جهت اثر «مادربزرگ و چای ذغالی»

بخش آزاد رشته نگارگری
رتبه اول: فائزه علی اکبرزاده جهت اثر «چوگان»
رتبه دوم: احسان قائدی جهت اثر «در آتش»
رتبه سوم: منصوره پیرمرادیان جهت اثر «آینه زندگی»

بخش آزاد رشته پوستر
رتبه اول: عمید رهی جهت اثر «هنر سالم زیستن»
رتبه دوم: حمیدرضا ابراهیمی جهت اثر «بابا سیگار دارد»
رتبه سوم: علی قاسمی جهت اثر «بازی با اعتیاد»

بخش آزاد رشته عکاسی
رتبه اول: علی فرقانی جهت اثر «نگاه تو، نگاه ما»
رتبه دوم: پرستو پیراسته جهت اثر «کودکی»
رتبه سوم (به طور مشترک): مهرناز همت جهت اثر «کارگران مشغول عبادتند» و میلاد اسلام زاده جهت اثر «طریق العباس»

بخش آزاد رشته فیلمنامه نویسی
رتبه اول: امید فاخران جهت اثر «دیگران»
رتبه دوم: سارا چوپان نزاد جهت اثر «توپ و قلک»
رتبه سوم: پیمان جباری قندی لو جهت اثر «موهای سفید زهرا»

بخش فرهنگ سلامت رشته فیلمنامه نویسی
رتبه اول: حسین حسین زاده جهرمی جهت اثر «جشن تولد»
رتبه دوم:حمید رضا ارجمندی جهت اثر «آقای خواب»
رتبه سوم: سهیلا باقری جهت اثر «گریه را به یادآور»

بخش بخش آزاد رشته تیزر و نماهنگ
دیپلم افتخار و جایزه نقدی: سعید محمد سلیمانی جهت اثر «اکونومیک»
رتبه دوم و جایزه نقدی: ابوذر بهراد جهت اثر «آینه»
رتبه سوم و جایزه نقدی: سید یاسین حسینی نسب جهت اثر «صحافی»

بخش آزاد رشته پویانمایی
رتبه اول: مینا باغبانی جهت اثر «آقا گرگه»
رتبه دوم: محمدحسن سهولی جهت اثر «پیشگیری بهتر از درمان»
رتبه سوم: شکیلا بهمنش جهت اثر «نه به اعتیاد»

بخش آزاد رشته کاریکاتور
رتبه اول: سید مهدی موسوی جهت اثر «صلح»
رتبه دوم: امیر حسین پروین جهت اثر «علم بدون مرز»
رتبه سوم: نگین زرگر جهت اثر «اعتیاد، فوت و اسارت»

بخش سلامت رشته کاریکاتور
رتبه اول: امیرحسین پروین جهت اثر «ECG»
رتبه دوم: محمد سعید واحدی پور جهت اثر «خشونت»
رتبه سوم: محمد نجفی نژاد جهت اثر «ایدز رو تو قفس …»

بخش آزاد رشته کامیک استریپ
رتبه اول: سجاد خیام جهت اثر «تقدیر»
رتبه دوم: محمد صبوری جهت اثر «ترک سیگار»
رتبه سوم: سید مهدی موسوی جهت اثر «دکتر»

بخش سلامت رشته کامیک استریپ
رتبه اول: زینب باقری جهت اثر «امید»
رتبه دوم: کاوه معتمدیان جهت اثر «همش سمه»
سوم: دارا فضل زاده جهت اثر «کمبود آب»

بخش سلامت رشته اینفوگرافیک
رتبه اول: محمد قربانی اقبلاغی جهت اثر «بیماری دیابت»
رتبه دوم: امیدرضا عزیزی جهت اثر «اینفوگرفیک دیابت»
رتبه سوم: سارا زهدی جهت اثر «طرح تحول سلامت»

بخش بین الملل رشته پوستر
رتبه اول: حسین اسفندانی جهت اثر «مدرسه علیه دخانیات»
رتبه دوم: امیرحسین یوسفی کیساری جهت اثر «crack»
رتبه سوم (به طور مشترک): jin wei جهت اثر be social please و محمد ابراهیم سیاوشی جهت اثر talk to each other

بخش بین الملل رشته عکاسی
رتبه اول: جواد رضایی جهت اثر «خانواده»
رتبه دوم: علی اصغر یوسفی جهت اثر «نشاط»
رتبه سوم: آروین درویش، محمد سرابی جهت اثر «ایمان»

بخش بین الملل رشته پویانمایی
رتبه اول: Ninaad Kulkarni جهت اثر «Kcloc»
رتبه دوم: امین رهبر جهت اثر «ترازو»
رتبه سوم: Alessio De Marchi جهت اثر «what wee are»

بخش بین الملل رشته فیلم کوتاه
رتبه اول: Alexy Dykhovichny جهت اثر «Game»
رتبه دوم: کمال پرناک جهت اثر «هستی»
رتبه سوم: Valerie Knill جهت اثر «Face to Face»

جشنواره بین المللی «سیمرغ» که نامش برگرفته از گروه تحریریه سایت افسانه ای در ادبیات کشور عزیزمان ایران به عنوان مرغ درمانگر و نماد تازه جامعه پزشکی است در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی به دبیری امیر لـله گانی تا ۱۹ اردیبهشت در پردیس تئاتر پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال برگزاری است.

برگزیدگان «سیمرغ» معرفی شدند

واژه های کلیدی: ایران | سلامت | جوانان | جشنواره | دانشگاه | جشنواره | دانشگاه | سرود جمهوری اسلامی ایران


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs