درد اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ

درد: اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ کشورهای عربی رییس جمهور آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کنایه به دیدار رئیسی با تتلو ، پایداری‎ها افراطی هستند، نزدیکی به آنها سودی جهت رئیسی نخواهد داشت

ابوالقاسم رئوفیان گفت: بعید می دانم با شناختی که از آقای رئیسی دارم، یک بار دیگر خود را به جبهه پایداری گره بزند؛ آن هم جبهه ای که این دفعه هوس جدایی از اشخاص ا

کنایه به دیدار رئیسی با تتلو ، پایداری‎ها افراطی هستند، نزدیکی به آنها سودی جهت رئیسی نخواهد داشت

پایداری‎ها افراطی هستند، نزدیکی به آنها سودی جهت رئیسی نخواهد داشت/ کنایه به دیدار رئیسی با تتلو

عبارات مهم : سیاسی

ابوالقاسم رئوفیان گفت: بعید می دانم با شناختی که از آقای رئیسی دارم، یک بار دیگر خود را به جبهه پایداری گره بزند؛ آن هم جبهه ای که این دفعه هوس جدایی از اشخاص اجتماعی جمنایی به سرش زده باشد و بخواهد جدا وارد عرصه مسابقه شود؛ طبیعی است که شکست تلخ تری را جهت خود رقم خواهد زد.

نامه‎نیوز نوشت: یک صورت سیاسی اصولگرا اعتقاد است: حجت الاسلام رئیسی را صورت ای زیرک و باهوش می شناسم؛ بعید می دانم با نزدیک شدن به جبهه پایداری عقبه خود را از دست بدهد؛ به هر جهت او حامیان زیادی در کشور دارد. باتوجه به رویکرد افرط گرایانه ای که پایداری ها دارند، نزدیکی و قرابت را نه به سود ایشان می دانم و نه سو گیری ایشان را بافایده به حالشان. لذا اعتقاد دارم این نزدیکی صورت نخواهد گرفت.

ابوالقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب اسلامی کشور عزیزمان ایران زمین، گفت: بعید می دانم با شناختی که از آقای رئیسی دارم، یک بار دیگر خود را به جبهه پایداری گره بزند؛ آن هم جبهه ای که این دفعه هوس جدایی از اشخاص اجتماعی جمنایی به سرش زده باشد و بخواهد جدا وارد عرصه مسابقه شود؛ طبیعی است که شکست تلخ تری را جهت خود رقم خواهد زد.

کنایه به دیدار رئیسی با تتلو ، پایداری‎ها افراطی هستند، نزدیکی به آنها سودی جهت رئیسی نخواهد داشت

رئوفیان با اشاره به فعالیت های رئیسی و سفر به لبنان و تداعی این شائبه که نشانه فعالیت های انتخاباتی هست، اظهار داشت: به هر حال این نوع رفتارها صرفا در خصوص ایشان صدق نمی کند و دیگران را هم می تواند در بر بگیرد.

دور از ذهن هم نیست که دیدارها، سفرها و صحبت ها با ژست یک نامزد ریاست جمهوری در انتخابات 1400 باشد. در صورتی که آقای رئیسی تصمیم به حضور در انتخابات 1400 داشته باشد، این عنوان می تواند برنامه حضور در عرصه مسابقه انتخابات ریاست جمهوری تلقی شود و افکار عمومی نیز چنین برداشتی را خواهند داشت.

ابوالقاسم رئوفیان گفت: بعید می دانم با شناختی که از آقای رئیسی دارم، یک بار دیگر خود را به جبهه پایداری گره بزند؛ آن هم جبهه ای که این دفعه هوس جدایی از اشخاص ا

این صورت سیاسی در آخر در خصوص شانس و پایگاه اجتماعی ابراهیم رئیسی با توجه به یک دوره شکست در انتخابات ریاست جمهوری، جهت شرکت در دور بعدی انتخابات در سال 1400، گفت: اگر از شکست درس بگیرد و نحوه ورود به مناظره ها و ادبیات انتخاباتی را درست تعریف کند، جهت رسیدن به نشانه از هر وسیله ای که وهن شخصیت یک روحانی برجسته است مثل روآوردن به یک خواننده آنچنانی استفاده نکند؛ اخلاق انتخاباتی را سرلوحه تبلیغات انتخاباتی اش قرار دهد و با همه جانبه نگری سایر مؤلفه هایی که می تواند در رویکرد مردم و اقبال عمومی به نفعش تأثیرگذار باشد در نظر بگیرد و برنامه عملیاتی داشته باشد،شانس بالایی را جهت راهیابی اش به پاستور آینده نگری می کنم.

واژه های کلیدی: سیاسی | نزدیکی | مسابقه | انتخابات | نامزد ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs