درد اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ

درد: اروپا ایران آمریکا استفاده آقای ترامپ کشورهای عربی رییس جمهور آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث تصویرهای + انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت

پلیس کانادا اعلام کرد درپی انفجار یک بمب دست‌ساز در رستورانی در استان اونتاریو، حداقل 15 نفر زخمی شدند که حال 3 نفر وخیم است.

تصویرهای + انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت

انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت + تصاویر

عبارات مهم : مجروح

پلیس کانادا اعلام کرد درپی انفجار یک بمب دست ساز در رستورانی در استان اونتاریو، حداقل 15 نفر زخمی شدند که حال 3 نفر وخیم است.

به گزارش فارس، منابع محلی از وقوع انفجار نیرومند در یک رستوران در استان «اونتاریو» واقع در کانادا خبر می دهند.

پلیس کانادا بعد از انجام بررسی های مقدماتی اعلام کرد که دو مظنون یک بمب دست ساز را در رستورانی هندی در شهر «میسیسیگا» در اونتاریو منفجر کردند.

به نوشته خبرگزاری «رویترز» این انفجار تا کنون بیش از 15 مجروح برجای گذاشته که حال 3 نفر از آنها وخیم هست. خودروهای امنیتی، آتش نشانی و امدادی نیز به محل اتفاق اعزام شدند.

تصاویر انتشار یافته از دوربین های مداربسته این رستوران، دو نفر را که صورت خود را پوشانده اند و بسته ای را به داخل رستوران می برند نشان می دهد.

منابع امنیتی هنوز احتمال تروریستی بودن این بمب گذاری و انفجار را رد نکرده اند. بعضی منابع می گویند صدای 3 انفجار بلند را هنگام وقوع اتفاق شنیده اند.

پلیس کانادا جست وجو جهت یافتن مظنونین فراری را شروع کرده و ضمن به محاصره درآوردن محل حادثه، از ساکنین نزدیک آنجا خواست منازل خود را ترک نکنند.

شبکه CTV تورنتو گزارش داد که بقایای دستگاه انفجاری در این رستوران یافت شده است هست. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است.

این بمب گذاری در ششمین شهر بزرگ کانادا در حالی رخ داده که حدود یک ماه قبل، یک ماشین وَن با هجوم به داخل جمعیت عابران پیاده در ساعت شلوغی شهر تورنتو، 10 کشته و 15 مجروح برجای گذاشت.

تصویرهای + انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت

تصویری دو مظنون عامل انفجار

واژه های کلیدی: مجروح | منابع | انفجار | کانادا | رستوران | رستوران | انفجار بمب | اخبار حوادث

تصویرهای + انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت

تصویرهای + انفجار بمب در کانادا حداقل 15 مجروح برجای گذاشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs